Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Velkolepý vánoční koncert s Václavem Hudečkem

7. prosince 2018 se v kostele Sv. Alžběty ve Kbelích uskutečnil jako tradičně adventní koncert. Tentokrát jsme zde přivítali výkvět českého smyčcového hudebního nebe. Zahrát přijel slavný houslista Václav Hudeček, kterému sekundovala Edita Keglerová na čembalo a komorní soubor Barocco Sempre Giovane.

Publikoval: Jan Spilka(14.12.2018)

Novou multikáru pohání elektřina

Radnice městské části Praha 19 pořídila elektromobil. Jednoduše řečeno se jedná o multikáru na elektrický pohon, tedy menší nákladní vozidlo. Jezdí čistě na elektřinu a nevydává žádný hluk.

Publikoval: Jan Spilka(13.12.2018)

Čtení z knihy hříchů

V předvečer svatého prosince brázdily kbelské cesty celé družiny Mikulášů s anděly a čerty. Třeba do takové mateřské školy Letců ve Kbelích ale Mikuláš zavítal už dopoledne, vyzbrojen kouzelnou knihou hříchů.

Publikoval: Jan Spilka(12.12.2018)

Strom na radnici zdobily děti ze školky

Děti z Mateřské školy Letců vyrobily a ozdobily vánoční strom, který se nachází v přízemí Radnice MČ Praha 19.

Publikoval: Jan Spilka(08.12.2018)

Rozsvícený vánoční strom ohlásil advent

Advent je tady. I ve Kbelích jsme jeho příchod v rámci těšení se na Vánoce oslavili v neděli 3. prosince vánočním jarmarkem, jehož vrcholem bylo rozsvícení vánočního stromu.

Publikoval: Jan Spilka(07.12.2018)

Vánoční tvoření v PRALESe

29. listopadu proběhla v ekocentru PRALES vánoční tvořivá dílna určená hlavěn pro kbelské seniory. Ti si tu mohli vyrobit například adventní věnce, přičemž veškerý materiál měli k dispozici zdarma. Akci uspořádalo ekologické centrum Lesů hl. m. Prahy spolu s radnicí MČ Praha 19.

Publikoval: Jan Spilka(06.12.2018)

Podzimní hasičský bál

24. listopadu uspořádali kbelští dobrovolní hasiči tradiční hasičský bál. Ty se konají dvakrát ročně a vždy je o zábavu postaráno. K tanci a poslechu zahráli mimo jiné i oblíbení Holokrci a nemohla chybět ani bohatá tombola či přehlídka kbelských hasičů. Přinášíme krátký sestřih.

Publikoval: Jan Spilka(01.12.2018)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: