Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Bude další divadlo

Divadlo Prima Den připravuje už třetí celovečerní divadelní hru. Premiéra bude 26. října od 19 hodin v Lidovém domě a díky podpoře radnice městské části Praha 19 je vstupné dobrovolné. Těšit se můžete na černou komedii z prostředí hudebních fanoušků.

Publikoval: Jan Spilka(17.10.2019)

Drakiáda

11. září se opět v Letňansko-kbelském lesoparku po roční pauze konala drakiáda pod křídly Kulturního a rodinného centra CoByDup. Po symbolickém odemknutí oblohy se obloha zaplnila draky mnoha bareva tvarů. Kromě pouštění draků na děti čekaly ii drobné soutěže včetně té o nejlepšího podomácku vyrobeného draka.

Publikoval: Jan Spilka(16.10.2019)

Kbelští skauti a lebka svatého Václava

Kbelští Skauti SSV se podíleli na spoluorganizování Svatováclavské pouti, která se odehrála 27. a 28. září 2019. Jedná se o významnou akci církevního charakteru, kdy se z Prahy převáží lebka svatého Václava do Brandýsa nad Labem.

Publikoval: Jan Spilka(14.10.2019)

U Kbel cvičily aktivní zálohy

Od 18. do 23. září se uskutečnilo cvičení aktivních záloh Armády České republiky. Pro nás je zajímavé, že se odehrálo v těsném sousedství Kbel. Vojáci tu střežili vodárnu na Mladoboleslavské ulici a jedním z účastníků cvičení byl i člen aktivních záloh a zaměstnanec radnice.

Publikoval: Jan Spilka(09.10.2019)

Rada udělila medaile sportovcům

Rada Městské části udělila dvě medaile 1. stupně významným osobnostem z oblasti sportu, které se svou dlouholetou činností zasadily mimo jiné o propagaci Kbel. Medaile 1. stupně je nejvyšší ocenění, které může rada městské části udělit.

Publikoval: Jan Spilka(05.10.2019)

Fotky ze Kbel na výstavě v knihovně

Místní knihovna Kbely uspořádala pod záštitou městské části Praha 19 fotografickou soutěž pro amatérské fotografy. Předání cen proběhlo na kbelském posvícení a ty nejhezčí můžete v současné době vidět právě v místní knihovně, kde jsou vystaveny.

Publikoval: Jan Spilka(04.10.2019)

Cílem cyklozvonění byla tentokrát ZOO

Přiblížit cyklistickou Prahu blíže veřejnosti. I to je cíl pražského cyklozvonění, hromadné cykloakce, do které se připojují pražské městské části. Kbely nebyly výjimkou.

Publikoval: Jan Spilka(01.10.2019)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: