Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Hasič ze Singapuru

Kbelští dobrovolní hasiči měli zajímavou, zahraniční návštěvu. Oslovil je totiž dobrovolný hasič až ze Singapůru, že by se k nim rád podíval v rámci dovolené po Evropě. Hasiči ho samozřejmě přivítali s otevřenou náručí a všechno poctivě ukázali a vysvětlili.

Publikoval: Jan Spilka(12.08.2019)

Hrubá stavba tělocvičny dokončena

Stavba nové tělocvičny, je v plném proudu. Dokončená je hrubá stavba a práce se přesouvají do interiérů. Tělocvična obřích rozměrů má sloužit základní škole, ale i veřejnosti.

Publikoval: Jan Spilka(09.08.2019)

Sáčky s vodou až do domu

Pražské vodovody a kanalizace provozují zajímavou službu pro tělesně postižené, o které se moc neví. Jedná se o dodávku pitné vody balené v sáčcích, kterou v případě vodovodní havárie dodají až do domu. Jedinou podmínkou je se zaregistrovat.

Publikoval: Jan Spilka(08.08.2019)

BEZ KOMENTÁŘE: Velký přelet

Okénko do historie. Vzpomínáme na 23. září 2016, kdy se stalo něco ,co se jen tak nevidí. Z kbelského letiště vyrazil Konvoj s odstrojeným letadlem Tupolev TU-154. Letadlo, které kdysi přivezlo české olympioniky z Nagana, se převáželo na nákladním autě až do Kunovic. Přinášíme záběry bez komentáře. kdy kbelští dobrovolní hasiči jakožto nejstarší organizace ve Kbelích oslavili 130 let své existence spanilou jízdou po Kbelích. Přinášíme záběry bez komentáře.

Publikoval: Jan Spilka(30.07.2019)

KBELY TV - BEZ KOMENTÁŘE: 130 let Kbelských hasičů

Okénko do historie. Vzpomínáme na 8. října 2016, kdy kbelští dobrovolní hasiči jakožto nejstarší organizace ve Kbelích oslavili 130 let své existence spanilou jízdou po Kbelích. Přinášíme záběry bez komentáře.

Publikoval: Jan Spilka(29.07.2019)

Ze skautské kroniky: Polsko

Cílem dubnové zahraniční výpravy kbelských skautů SSV bylo Polsko. Skauti sem mířili převážně za historií, kterou má země našich sousedů velmi bohatou. A nezapomněli si s sebou vzít i kameru a celou výpravu zaznamenat. Tak můžeme do jejich zážitků nahlédnout nejen skrz jejich kroniku, ale i okem.

Publikoval: Jan Spilka(25.07.2019)

Nejsledovanější videa Kbely TV

Kbely TV už je tu skoro 6 let. Za tu dobu jsme pro Vás natočili skoro tisíc videí z kbelských ulic nebo dění ve Kbelích. Která videa jsou ale ty úplně top? Přinášíme první pětku úplně nejsledovanějších videí Kbely TV a vezmeme to odzadu.

Publikoval: Jan Spilka(18.07.2019)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: