Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Vánoční tvoření se seniory

Ekologické centrum PRALES napůl s radnicí Městské části Praha 19 uspořádalo pro seniory vánoční tvořivou dílnu přímo v prostorách PRALESA. Senioři si tu mohli vyrobit různé vánoční dekorace.

Publikoval: Jan Spilka(08.12.2017)

Barborky a Mikuláš v MŠ

Mateřskou školu Letců navštívily Barborky. Nejde samozřejmě o větve, které se na svatou Barboru trhají a dávají doma do vázy, ale o tajemné bytosti ze starých tradic, které chodívaly po vsi a dětem nadělovaly ovoce nebo oříšky. A samozřejmě přišel letos i Mikuláš.

Publikoval: Jan Spilka(07.12.2017)

Běžecké tréninky s Palestrou

Chystáte se na kbelskou desítku? Nebo si jen nemáte v nadcházející zimě s kým zaběhat? Tak využijte bezplatných běžeckých tréninků, které pořádá Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra. Ty probíhají každý čtvrtek od pěti hodin odpoledne. Sraz je v centrálním parku před restaurací Zastávka u srubu u rozcestníku.

Publikoval: Jan Spilka(04.12.2017)

Podzimní hasičský bál

25. listopadu se v Lidovém domě uskutečnil další z řady hasičských plesů kbelských dobrovolných hasičů.

Publikoval: Jan Spilka(29.11.2017)

Pozvánka na akce: Prosinec 2017

Advent se blíží! Přinášíme přehled vybraných prosincových akcí pro veřejnost.

Publikoval: Jan Spilka(27.11.2017)

Kbelská farnost má nového faráře

Kbelská farnost má nového faráře. Tím se stal Lukáš Pavel Bradna, který vystřídal Jana Maria Vianney Dohnala. Administrátorem římskokatolické farnosti u kostela svaté Alžběty ve Kbelích se stal Filip Jan Rathouský.

Publikoval: Jan Spilka(24.11.2017)

Podzimní jarmark

Mateřská škola Albrechtická uspořádala 15. a 16. listopadu podzimní jarmark pro rodiče a všechny přátele školky. Jde o vůbec první takovou akci na půdě školky a podle zájmu to vypadá, že se bude další roky opakovat.

Publikoval: Jan Spilka(23.11.2017)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: