Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Zdravotní středisko se otevře na podzim

Rekonstrukce kbelského zdravotního střediska pokračuje. Místostarostka Ivana Šestáková očekává, že lékaři by se tam mohli vrátit na podzim.

Publikoval: Jan Spilka(12.05.2021)

Kbelská tulačka 6: Cesta do Kbel

Seriál o historii Kbel. Zajímavými místy kbelské historie Vás bude provázet kbelská tulačka Bára. V dalším díle se podíváme na zoubek kbelským cestám, hlavně Mladoboleslavská. Kam až sahá její historie? A kolik se platilo clo za převoz husy? I to Vám poví Kbelská tulačka.

Publikoval: Jan Spilka(07.05.2021)

O Životě: Jan Říha

Mnoho let jezdil na dakarskou rallye jako novinář, teď moderuje pořad o autech v televizi. Jan Říha prostě život zasvětil autům. Jak složité je dostat se nejprestižnější rally světa? A v jakém autě jezdí sám Honza? O tom a o životě v našem interview. --- O Životě je pravidelný seriál interview 1to1 se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká s ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Nový díl vychází každý čtvrtek.

Publikoval: Jan Spilka(06.05.2021)

Věnec bojovníkům za svobodu

5. 5. 2021 se konala vzpomínková akce k výročí ukončení 2. světové války.

Publikoval: Jan Spilka(06.05.2021)

O Životě: Petr Zuska

"Život baleťáka končí po čtyřícítce," říká Petr Zuska. Držitel dvou cen Thalie, baleťák, bývalý umělecký šéf Baletu Národního divadla, choreograf, režisér a takhle bychom mohli pokračovat dál. Díky němu jsme pronikli do tajemného světa baletu, ale třeba i divadla. A taky nám řekl, jak trávil večery, když bydlel ve Kbelích. Líbilo se mu tady? Dozvíte se. --- O Životě je pravidelný seriál interview 1to1 se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká s ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Nový díl vychází každý čtvrtek.

Publikoval: Jan Spilka(30.04.2021)

Čarodějnická hra pro děti

Na tradiční pálení čarodějnic bohužel letos musíme zapomenout. MČ Praha 19 pro děti ale spoň připravila čarodějnickou hru s čarodějnickým kvízem, ve které se s dětmi můžete vypravit do kouzelné říše Amutorabory. Start je u kiosku v centrálním parku. Sem můžete mimochodem i přinést loutku nebo obrázek s čarodějnickou tematikou. Výtvory pak budou vystavené v centrálním parku.

Publikoval: Jan Spilka(27.04.2021)

Obejmi čtením

Obejmi čtením, to je unikátní projekt, do kterého se jako první zapojila kbelská základní škola. Za cíl má jediné: prostřednictvím internetu propojit děti a seniory, nejohroženější skupinu populace.

Publikoval: Jan Spilka(26.04.2021)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: