Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Kbelské posvícení 2021: Pověsti české

Kbelské posvícení 2021 se uskutečnila v Centrálním parku Kbely a to 18. září. Letos byly hlavním tématem staré české pověsti a legendy.

Publikoval: Jan Spilka(27.09.2021)

O Životě: architekt Jerry Koza

Rodiče měl architekty a určitě nechtěl jít v jejich stopách. Což se mu nepovedlo. To je Jerry Koza, architekt, který uznává trvalé hodnoty. Navrhuje hračky, domy, benzínové pumpy a podílel se i na interiéru Žižkovského vysílače a svou stopu jasně vtiskl i do Kbel.

Publikoval: Jan Spilka(24.09.2021)

Teplo pro Kbely - představení projektu (záznam přednášky)

Přednáška Ludvíka Baleky na téma Teplo pro Kbely. Dozvíte se vše o přeměně starého tepelného systému, kdy bylo teplo dodáváno dálkově z Mělníka, v nový, který je založen na moderních lokálních kotelnách. Týká se to prakticky všech bytových domů ve Kbelích a veřejných budov. Přednáška publikována se souhlasem Ludvíka Baleky, předsedy představenstva spol. Prometheus, energetické služby, a.s.

Publikoval: Jan Spilka(22.09.2021)

Snídání na peróně

Štrůdl, koláček a kafíčko, i tak se dá začít den. Jako každý rok i letos se 16. září 2021 uskutečnila Snídaně na peróně. A jako bonus, Vlakové novinky ze Kbel.

Publikoval: Jan Spilka(20.09.2021)

Kbelský fotbal oslavil 100 let

Kbelský fotbal má za sebou 100 let. Oslavit to přijeli třeba i bývalí hráči Kbel nebo ligoví hráči. Ti se spolu s kbelskou starou gardou postarali o pořádnou podívanou.

Publikoval: Jan Spilka(17.09.2021)

O Životě: Jaroslav Peterek, kbelský pamětník

Měl být pilot, ale kvůli zranění oka se jeho profesní dráha nakonec vydala jiným směrem, i když armádě zůstal věrný. Píše básně, je mu 93 let a půl století z toho bydlí ve Kbelích. Jmenuje se Jaroslav Peterek a my jsme si s ním povídali, jak jinak, než o životě. --- O Životě je pravidelný seriál interview 1to1 se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká s ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Nový díl vychází každý čtvrtek.

Publikoval: Jan Spilka(16.09.2021)

Levnější teplo, žádné odstávky

Modernizace kbelské tepelné soustavy postupuje. Kromě levnějšího tepla přinese i mnoho jiných výhod.

Publikoval: Jan Spilka(14.09.2021)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: