Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Ctěnický hudební festival

27. 29. července proběhl v Zámeckém areálu Ctěnice hudební festival klasické hudby. MČ Praha 19 byla jedním z partnerů.

Publikoval: Jan Spilka(30.07.2021)

Historický vlak přilákal davy na kbelské nádraží

25. 7. se v Satalicích konalo anenské putování, akce s kulturním programem. K akci se připojila i Praha 19 - na kbelském nádraží stavěl historický vlak do Satalic, čekání zpříjemnil koncert Brass bandu na peróně a nechybělo ani občerstvení.

Publikoval: Jan Spilka(26.07.2021)

Kbelská škola pomáhá Adélce vidět

Základní škola se přidala k charitativní sbírce na unikátní zdravotnický oční přístroj.

Publikoval: Jan Spilka(28.06.2021)

O Životě: Lejla Abbasová

Lejlu Abbasovou netřeba představovat. Dostala se do povědomí hlavně jako moderátorka v reality show Big Brother nebo později jako tisková mluvčí ministerstva pro lidská práva. Ne každý ale ví, že bydlí ve Kbelích a ve velké míře se věnuje charitativní pomoci v Africe. Jak se pomáhá v zemích, kde je škola výsadou vyvolených a ženská obřízka je běžná věc? Poví Lejla Abbasová. Víc informací o charitativních projektechLejly na: https://www.facebook.com/AsanteKenya.org --- O Životě je pravidelný seriál interview 1to1 se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká s ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Nový díl vychází každý čtvrtek.

Publikoval: Jan Spilka(24.06.2021)

Jak bude vypadat bydlení v projektu Albatros

Jak se bude bydlet v areálu Albatros, který staví developer Skanska. Reportáž obsahuje také mnoho vizualizací.

Publikoval: Jan Spilka(23.06.2021)

Biopásy u Kbel lákají čmeláky i zajíce

Rozkvetlé pásy kolem polí v okolí Kbel lákají opylující hmyz. Jde o projekt společnosti VIN AGRO a České zemědělské univerzity, který pomáhá živočichům, zemědělcům i lidem bydlícím v okolí.

Publikoval: Jan Spilka(21.06.2021)

O Životě: Silák David Lupač

David Lupač je frajer, co zvedá stovky kilogramů. Mistr světa v powerliftingu, a to měl původně podle rodičů být hokejista. A v neposlední řadě je to bývalý Kbelák. Na powerlifting to už chce mít nějakou váhu a tak se nám málem nevešel do židle. Ale popovídali jsme si hezky. --- O Životě je pravidelný seriál interview 1to1 se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká s ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Nový díl vychází každý čtvrtek.

Publikoval: Jan Spilka(17.06.2021)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: