Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Třiďte oleje do růžových popelnic

Ve Kbelích jsou nové popelnice s růžovým víkem. Slouží ke sběru jedlých olejů.

Publikoval: Jan Spilka(26.10.2021)

O Životě: Fotbalistka Eva Haniaková

Fotbalu věnovala život. Hrála za Spartu, Slavii i za hranicemi a z trávníku neodešla ani když přestala aktivně hrát. I v současné době aktivně trénuje. To je Eva Haniaková, kbelská patriotka, která se o ženském fotbalu rozhodla napsat knihu. --- O Životě je pravidelný seriál interview 1to1 se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká s ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Nový díl vychází každý čtvrtek.

Publikoval: Jan Spilka(25.10.2021)

O Životě: Sportovkyně na kolečkách Gabriela Knapová

Od mládí miluje adrenalin. Ten se jí ale jednoho dne stal osudným. Při nehodě na motorce došlo k poranění míchy, od té doby je na vozíku. Adrenalinu se ale nevzdala. Snad byste nenašli sport, který i přes svůj hendikep nedělá. To je inspirující Gabriela Knapová. --- O Životě je pravidelný seriál interview 1to1 se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká s ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Nový díl vychází každý čtvrtek.

Publikoval: Jan Spilka(16.10.2021)

Čtvrťáci navštívili kbelskou knihovnu

4. - 10. proběhl týden knihoven. Děti ze základní školy navštívily kbelskou knihovnu.

Publikoval: Jan Spilka(12.10.2021)

Toužimská u školy uzavřena

Od 11. října 2021 je uzavřena část ulice Toužimské u zákaldní školy ve Kbelích. Předpokládané otevření je koncem listopadu. Informace o objízdných trasách v reportáži.

Publikoval: Jan Spilka(11.10.2021)

O Životě: Tomáš Mirovský z vysoké školy Palestra

Kbely mají vysokou školu. Je to Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra. Co škola nabízí? Kteří známí sportovci tam studují? I na tyto otázky odpoví Tomáš Mirovský, který přijal pozvání do pořadu O Životě. --- O Životě je pravidelný seriál interview 1to1 se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká s ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Nový díl vychází každý čtvrtek.

Publikoval: Jan Spilka(07.10.2021)

Nová knihovnička u zastávky "Bakovská"

U vstupu do Hangáru 19 najdete novou knihovničku. Ta slouží všem kbelským občanům pro výměnu knih.

Publikoval: Jan Spilka(06.10.2021)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: