Hledaný výraz:
Kategorie:
Autor:
Řadit podle:
Publikováno od: Publikováno do:
Nahráno od: Nahráno do:

Kbelská tulačka 4: Via Sancta potřetí a naposledy

Seriál o historii Kbel. Zajímavými místy kbelské historie Vás bude provázet kbelská tulačka Bára. Ve čtvrtém díle se naposledy zastavíme u kbelských kapliček podél poutní cesty Via Sancta. A dozvíte se, kam povedou kroky kbelské tulačky dál.

Publikoval: Jan Spilka(09.04.2021)

O Životě: Kateřina Swolová

"O komunitní zahradu v PRALESe je extrémní zájem," říká Kateřina Swolová, vedoucí ekocentra PRALES ve Kbelích. Zájemci prý musí na čekací listinu, jako za komunistů. Víte, že si můžete do PRALESa pro semínka? A jak to tam funguje za koronaviru? Nejen to se dozvíte v prvním díle našeho nového pořadu O Životě. --- O Životě je pravidelný seriál interview 1to1 se zajímavými hosty nejen ze Kbel, kteří prostě mají co říct. Každý čtvrtek se Vám něm představí zajímaví Kbeláci, ale třeba i známé osobnosti nejen ze Kbel. Moderuje Martin Hrubčík z Hangáru 19. Pořad vzniká s ve spolupráci Kbely TV a rodinného centra Hangár 19 s podporou radnice MČ Praha 19. Nový díl vychází každý čtvrtek.

Publikoval: Jan Spilka(08.04.2021)

Florbaloví Black Angels jsou ve Kbelích doma

Nejlepší družstvo florbalového týmu Black Angels si jako domácí halu zvolilo Sportovní halu Kbely.

Publikoval: Jan Spilka(07.04.2021)

Kbelská stezka

Proleťte si kbelskou stezku. Interaktivní hru zaměřenou na historii Kbel a letectví pro Vás připravil Hangár 19. Průvodcem na Kbelské stezce vám bude malý aeronaut Aero. Na 10kilometrové trase najdete, kterou můžete projít najednou ale třeba taky pouze po částech najdete 9 zastávek s otázkami a zajímavostmi. Stačí si vyzvedout palubní lístek na úřadě MČ Praha 19. Více na: ????www.instagram.com/kbely_hangar19 ???? #kbelskastezka https://www.facebook.com/hangar19Kbely

Publikoval: Jan Spilka(05.04.2021)

Veselé Velikonoce od mateřských škol

Mateřské školy jsou kvůli koronaviru defakto zavřené. Na zvyky ale i přesto nezapomínají. A díky nim teď velikonočními barvami září dva stromky ve Kbelích.

Publikoval: Jan Spilka(31.03.2021)

Kbelská tulačka 3: ...a další kapličky...

Seriál o historii Kbel. Zajímavými místy kbelské historie Vás bude provázet kbelská tulačka Bára. Ve třetím díle pokračujeme v toulkách po svaté cestě Via Sancta a kapličkách, které ji lemují.

Publikoval: Jan Spilka(26.03.2021)

Kbelský kvíz 2

Jak dobře znáte Kbely? Prověřte své znalosti v našem kvízu. Můžete se těšit na 10 otázek, které rozhodně nejsou snadné. Vezměte si tužku a papír a zapisujte si Vaše odpovědi - na konci kvízu zjistíte, jak moc jste se mýlili. A nezapomeňte se s námi podělit v komentářích pod videem o to, kolik jste měli správných odpovědí A žádné podvádění! :)

Publikoval: Jan Spilka(19.03.2021)

Přihlášení


Registrace

Odběr novinek

Top videa

Zobrazit: